17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 13.května 1999
Zápis: Karel Hujer    Fotky: -    Popis fotek: -   
Přítomni byli:
Za velmi dramatických sportovních okolností se konalo další pravidelné zasedání KPCP. Vše nasvědčovalo tomu, že se setkáme až ve večerních hodinách, neboť na pořadu dne bylo druhé semifinálové utkání našich (a nyní již vímě že zlatých) hochů se zástupci javorového lesa. Před začátkem utkání však Karel Hujer dostal spásnou myšlenku. Při rezervaci podniku požádal pana vedoucího, zda-li by nebylo možné donést televizní přijímač, že. Pan vedoucí, poté co zjistil, že rezervaci pro 15 osob činí „firma Hujer“, ochotně přikývl a skutečně, těsně po začátku třetí třetiny, za velmi dramatického stavu 3-4 v náš neprospěch, se na našem stole objevila televize. Za tento hrdinský čin si od nás pan vedoucí vysloužil věrnost KPCP svému podniku minimálně na tento kvartál, že.
Utkání bylo tak dramatické a góly padaly tak rychle, že jsem nestačil posílat SMSky se stavem na kolegy, kteří byli právě na cestě na zasedání. Kolega Julda dokonce při příjezdu překvapil svojí radostí Klub přátel Ho.či-minova města na Arbesově náměstí, neboť to bylo právě ve chvíli, kdy jsme se ujali vedení 5-4.
Závěr třetiny jsme již sledovali téměř společně a stejně tak i velké drama prodloužení a následných nájezdů. S námi tak činil i personál restaurace a někteří z hostů. Řev, který se rozléhal provozovnou při každém našem gólu byl neskutečný. Ovšem závěrečný gól, kterým Jarda Špaček rozhodl o našem postupu do finále, vyvolal radost neuvěřitelnou. U některých jedinců byla radost a zadostiučinění tak velké, že se neubránili slzám dojetí a že nevzpomněli jenom na potupnou bitku na šampionátu v Helsinkách v roce 1997, že.
Následné oslavy pak byly velmi veselé a radostné. Dostavili se ještě někteří jedinci, kteří zápas sledovali v klidu domova a tak jsme se tedy veselili všichni pohromadě.
Schůze ale projednala také některá závažná témata, jmenovitě Grand Prix KPCP 99. Zajímavé byli zákulisní jednání o startovních pozicích a došlo i na tradeování se startovními čísly. Někteří jedinci si tak přišli na pěkně plnej bachor, že :).
Byl to tedy velmi povedený večer a to jsme ještě netušili, co se bude dít o víkendu. V době přípravy tohoto zápisu již bylo vše jasné a tak tedy dnes můžeme pogratulovat našim reprezentatům za zlato, které pro nás vybojovali.
  


... za KPCP  Karel Hujer