17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
02.10.22 09:34  Anonymous
02.10.22 01:38  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 14.října 1999
Zápis: Karel Hujer    Fotky: Hausik    Popis fotek: -   
    
Docházka: Bloodik, Karel Hujer, Juldik, Hubina, JKL, Rudlays, Hausík, Kanibal, Nikeman, Saturnin.
Další z pravidelných zasedání se konalo tentokráte v pizzerii Felicita v Říční. Na toto zasedání se všichni již dlouhou dobu těšili a to zejména díky chystanému referátu kolegy Hubiny.
Obžerstvení bylo jako již tradičně v tomto podniku na velmi vysoké úrovni, ku podivu na nás ani nevyběhl kuchař. Losování výherce soutěžní otázky bylo velice napínavé a dá se říci, že šlo o takřka bratrovražedný souboj, neboť ve hře zůstali pouze Juldik a Karel Hujer. Prvně jmenovaný se po telefonickém losování nakonec stal výhercem pomádové soutěže, že.
Samotným hřebem večera byl referát kolegy Hubiny, kvůli kterémuž již obdržel posledně stranický trest. Kolega Hubina se však velmi svědomitě připravoval dlouho do noci, čehož důkazem bylo několik stran připraveného draftu. Referát na téma ‚Superpotence' se setkal s velkým ohlasem všech přítomných a mnozí se jistě poučili, co že k čemu vlastně je. Vzhledem k tomu, že referát byl skutečně dlouhý, část produkce neunikla ani schůzi navštivší a kolegu Hausíka vyzvednuvší choť. Pochopitelně, že kolegu Hausíka tímto neminul stranický trest, byť přítomnost jeho ženy byla osazenstvem velmi vítána, že.
Schůze tedy byla velmi vydařená a troufnu si tipnout, že kolega Hubina si svým počinem vysloužil nominaci na Zlatého Hujera v kategorii Kulturní zážitek roku, či jiné vhodné, že. A propo, hujeři se nám blíží, takže pomalu začněte přemýšlet nad nominacemi!
  


... za KPCP  Karel Hujer