17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 16:16  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 15.dubna 1999
Zápis: Karel Hujer    Fotky: -    Popis fotek: -   
Přítomni byli:
JKL, Karel Hujer, Juldik, Dragon, Renderman, Nikeman (+ Syslik), Hubina, Shaolin, Bloodik, Bublays, Wizard, Rudlays, Hausík, Kanibal, Ajby a také náš lyžařský instruktor Cossack.

Jak je vidět z docházky, účast byla velmi hojná, neboť to již byli tři týdny co jsme se sešli naposledy a všem se jistě velmi stýskalo.
Již v úvodu došlo k nemilému zjištění, že člen OV Nikeman s okamžitou platností obdrží důtku od OV neboť se na zasedání dostavil v doprovodu ženy, že. Doufejme, že mu toto stranické pokárání bude dostatečným varováním pro příště.
Tradiční losování soutěže o 1 pivo od OV melo pouhé tři kandidáty na výhru, neboť otázka byla skutečně pro některé nad jejich síly. A přitom to nebylo tak těžké, zvlášť při daných indiciích, že hledané místo leží na Šumavě a má inicály kronikáře OV. Přesto zašli někteří až do Tater. Vítězem se stal nakonec zcela zaslouženě Juldik, který Kubovu Huť objevil až po velmi náročném hledání. Ze srdce gratulujeme.
Zasedání v zásadě neprobralo žádné závažné otázky, za připomenutí stojí nadcházející bowlingový turnaj a chystaný turnaj Hujermule 99 na Džbáně, který pořadatel plánuje předběžně na konec května.
Téměř v závěru jednání došlo k dalšímu stranickému postihu. Kolega Hausík se dopustil stejného přestupku jako Nikeman a zaslouženě tedy obdržel důtku.
Zasedání bylo ukončeno poměrně brzy v cca 22 hodin, neboť mnozí účastníci již byli velmi znaveni náročnými úkoly, které jim přináší vsedni zivot.
  


... za KPCP  Karel Hujer