17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 15.července 1999
Zápis: Karel Hujer    Fotky: Hausik    Popis fotek: -   
    
Docházka:
Karel Hujer, Juldik, Bloodik, Hubina, Renderman, Cossack, Kanibal, Dragon, Rudlays, Hausík, Saturnin (odchod již ve 20.15), za nečleny pak Shaolin, Ajby, p.Hrábě a George.
V úvodu zasedání přednesl kolega Juldik návrh na zařazení další kategorie do Zlatého Hujera a to za dochvilnost. Není ovšem zcela jasné, jakým způsobem by se toto řešilo, neboť nemáme přesné časy příchodů na PCP u všech členů.
Losování pravidelné soutěžní otázky bylo tentokráte pouhou formalitou, když jedinou správnou odpověď měl Karel Hujer. Po dramatickém losování se tedy nakonec stal výhercem soutěže.
Na zasedání se dostavil tého času dovolenou trávící kolega Hausík, který si tedy nadále udržuje 100% docházku do PCP, stejně tak jako Karel a Bloodik. Bohužel, kolega Bublays nemohl býti přítomen, přesto alespoň pozdravil telefonicky zasedání z ozdravného tábora.
Zasedání mělo tentokráte hojnou účast nečlenů, resp. bývalých členů KPCP. Jejich přítomnost byla velmi vítána a snad i u kolegy Dragona, který chtěl, cituji „Winga exemplárně poslat do prdele“ :)). Kolega Dragon pak ovšem nechal vzpomenout na zlaté časy Chobot Cupů a pro přítomné objednal láhev sektu, na oslavu nulového procenta úspěšnosti celku Ruska, který právě na Chobot Cupu reprezentoval. Byla to i zároveň příležitost si připomenout oba historické ročníky turnaje a oslavit vítězství obou šampiónů. Další láhev tedy byla sponsored by England National Team featuring The 98ers a ať již uplunulo v řece hodně vody od tohoto slavného vítězství, fanoušci nezapomněli. Bohužel, italský národní tým coby vítěz letošního Chobot Cupu, zřejmě stále postižen důsledky nedávné dopingové aféry vyvolané trenérem Zemanem, nenásledoval celky Ruska a Anglie v těchto pěkných oslavách.
Obdiv osazenstva sklidila tentokráte i obsluhující žena, která názorně předvedla, jaký má podnik zájem na naší spokojenosti, když kolegovi Dragonovi při žádosti o další pivo striktně nakázala, aby nejdříve dopil to co má na stole.
Schůze tedy byla velmi povedená a doufejme, že se v takto hojném počtu sejdeme i příště.
  


... za KPCP  Karel Hujer