17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 01:08  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 16.září 1999
Zápis: Karel Hujer    Fotky: Hausik    Popis fotek: -   
    
Docházka: Juldik, Karel Hujer, Hausík, Hubina, Kanibal, Bloodik, Cossack, Dragon, Nikeman, Shaolin, Renderman, Saturnin, Rudlays

Další pravidelné zasedání mělo velmi bohatý program. Zábavné bylo již vylosování výherce soutěže, neboť ze 3 došlých odpovědí byla jedna správná a to Hausíkova. K nemalému překvapení se pak Hausík stal i výhercem soutěže, tentokráte pod patronací Cossacka.
Hlavním bodem programu byl historicky premiérový turnaj KPCP v pexesu. Soutěžilo se ve dvou skupinách a to s pexesy Večerníček a Naši politici. Zvláště naši politici byli pěkně hnusní a boje v druhé skupině se tímto velmi zdramatizovali. Po poměrně hladkém vítězství ve skupině odstoupil ze hry Saturnin, kterýžto nemohouce již zasáhnout do další hry se alespoň velmi nesportovně nasíral do Karla, který evidentně rozhozen prohrál svůj skupinový zápas s Juldikem. Po prvním ve skupině Juldíkovi se o druhém postupovém místě rozhodovalo mezi Hausíkem a Karlem, přičemž Hausíkovi stačila k postupu remíza. V dramatickém závěru ale nakonec Karel zvítězil 17-15 a postoupil do semifinále. První semifinále svedlo dohromady Juldu s Bloodikem a ve velmi dramatickém závěru zvítězil Juldik nejtěsnějším rozdílem 17-15. Druhé semifinále mezi Karlem Hujerem a Kanibalem bylo ještě dramatičtější. Zejména chybou v závěru zápasu si Karel Hujer nechal uniknout vítězství, nicméně výsledek zápasu skončil nerozhodně 16-16. Druhý zápas se hrál s našimi politiky, kteří evidentně seděli Kanibalovi a šel brzy do vedení. Zejména disciplinovanou a přesnou hrou se Karlu Hujerovi podařilo náskok Kanibala dostihnout a v dramatickém závěru zvítězit 17-15. Utkání o třetí místo se hrálo s omezeným počtem pexesa Zelený Raoul, přičemž po prvním nerozhodném výsledku 4-4 již Kanibal dokázal v druhém zápase kontrolovat a defacto mu stačilo uhrát nad Bloodikem pět bodů, čímž bylo rozhodnuto. Samotné finále pak svedlo opět dohromady Juldika s Karlem Hujerem, ovšem tentokráte se hrálo se zvláštním pexesem pro tento účel vyrobeným a to KPCP pexesem. Karel šel již po startu do vedení a po celou hru kontroloval utkání. S výsledkem 21-11 se pak stal i vítězem celého turnaje.
Po vyčerpávajících bojích následovalo slavnostní předání cen, které jistě všechny výherce potěšili (a nejen je, že :-). V rámci ceremoniálu došlo i k předání plakátu Andrásze Egészyiho Nikemanovi a to i s osobním věnováním. Zlé jazyky tvrdily, že na plakátu budě nějaká opice, ovšem nakonec to byla kachna. Je zajímavé, že kachny, potvory,….
Na viděnou na příští schůzi!
  


... za KPCP  Karel Hujer