17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 16:16  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Zápis z koncertu Elán Unplugged
Zápis: Karel Hujer+BLooDiK    Fotky: -    Popis fotek: -   
Přítomni byli: BLoodik s chotí, Juldík s chotí, Rudlays bez chotě, Karel Hujer a již notně podroušený hrabě Mansfeld

Vážení přátelé, dne 21.12 někteří členové KPCP navštívili velice hodnotnou kulturní akci, kde nešlo jen o osvěžení slovní zásoby slovenského jazyka, že. Akce se neskutečně vydařila jak po hudební tak společenské stránce. Po skončení koncertu se část přítomných odebrala na pozdní party k předsedovi. Zde bych vyzdvihl předsedovo choť, která přítomné sqěle pohostila a i samotného předsedu, který mi mohl pustit videa Belindy Carlisle, tudíž jsem mohl zavzpomínat na první nesmělé prasácké pokusy, že :-)) Děkujeme OV za pozvání na tuto akci a těšíme se na další podobná shledaní.

Karel Hujer.


Vím, že nejsem kronikářem KPCP, ale nedá mi to a musím zápis doplnit o některé zajímavé vjeci. Nejprve musím vyjádřit souhlas s tím, že koncert byl naprosto vynikající, dokonce bych řekl, že byl lepší než stejná akce, která se konala začátkem listopadu. Asi se to ty moji kluci slovenský stihli už naučit ... Za mojí osobu musím ovšem říci, že vrcholem celého večera nebyl koncert Elán, jak tvrdí Hujer, nýbrž Hujer sám. Nejprve sem byl na pochybách, jestli se mu kocert líbí (padž kdyby ne, tak by mě to štvalo coz sem ho tam vytáh ..), protože se na mě obratil se slovy "... ty vole, já z nich umřu ... ", ale pak Hujer přestal komunikovat a cele se oddal poslechu hudby. Poslouchal skutečně celým tělem neboť ho dokázal rozpohybovat do tak neuvěřitelných poloh, že se to ani nedá popsat. V té to činnosti mu velice zdařile sekundoval Juldik, který zapoměl na to, že je na koncertu s manželkou a celou druhou polovinu koncertu se objímal s Hujerem. Oba dva řvali jako krávy ... :)))
Co se týče 'party' u předsedy, tak ta spočívala v tom, že tady ty dva dostali najíst a cca hodinu a půl čučeli na video ... 'zavzpomínání na staré časy' spočívalo u Hujera v tom, že si pouštěl 10 let starý klipy Belindy, pořád to video pauzoval, přetáčel tam a zpátky, sledoval snímek po snímku voči nalepený na obrazovce, pořád někoho volal ať se de podívat a celou dobu nostalgicky brečel jako želva ...
To je asi tak všechno, co sem chtěl k zápisu dodat, jelikož Hujer sám nebyl schopen tyto vjeci objektivně posoudit.

BLooDiK.
  


... za KPCP  Karel Hujer+BLooDiK