17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 16:16  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 25.února 1999
Zápis: Karel Hujer    Fotky: -    Popis fotek: -   
Prítomni byli:
Bublays, K. Hujer, Bloodik, Saturnin, Renderman, Hausík, Kanibal, Dragon, Hubina a Cossack.

Prestoze jsme se nesešli v nikterak mimorádne závratném poctu, zasedání se jak je jiz dobrým zvykem tradicne vydarilo. Co se týce stranických úkolu a úkonu, došlo k zodpovezení soutezní otázky a tedy i losování, ze. Výhercem piva od OV se stal Bublays a vyhrál by i bez losování, pác druhý soutezící Shaolin se nedostavil, tudíz by stejne nevyhrál, ze.
Pres satelit jsme se spojili i s ministrem pro sport a telovýchovu, kterýzto se nachází kdesi v horách a trénuje nasazování retezu, coz je jiste pekné, ze. Rovnez jsme se spojili s neprítomným Juldíkem, kterému jsme pekne popráli a nekterí jedinci i zapeli pár tónu, ze, z cehoz mel Juldík velkou radost. Nekterí jedinci se spojili i s kamarády, kterí se dostali do neprátelského zajetí a nyní se snazí napodobit Matyáše Sandorfa, ze. K dalšímu milému bodu programu patrilo dodatecné predání Zlatých Hujeru za rok 1998, které tento podnik získal hned ve dvou kategoriích. Vedoucí provozovny byl velmi mile prekvapen a jiste i potešen, nebot vzápetí - prakticky poté, co jsme se s místopredsedou vrátili z hajzlu - se na stole objevilo nekolik panáku, které jsme nenechali vyschnout, ze. Vedoucí provozovny byl tak pocten, ze si nechal diplomy i podepsat od OV a navíc prišel se zajímavou myšlenkou, kterou OV okamzite prijalo jako podnetnou, totiz zrízení razítka KPCP. Sami jsme se sebe ptali, jak jsme dosud mohli zít bez štemplu, ze?
V poslední dobe jest velmi populární vedomostní klání Ryskuj a nejinak tomu bylo i vcera. Soutezili jsme v oborech fotbal, hokej, svetový a ceský film, ceský seriál a svetový zemepis. Pro všechny naprosto prekvapující a šokující se ukázal fakt, který nám kolega Hausík doposud tajil - totiz ze skryte miluje Jarmilu Kratochvílovou. Pro nebohého Hausíka ona dotycná dokonce vsítila vyrovnávací gól Kanady proti nám v Naganu, utekla z Alcatrazu spolu s S. Connerym, slozila hudbu k filmu Rain Man a prekvapive si zde i zahrála milenku Toma Cruise. Marné bylo naše vysvetlování; kolega Hausík si nedal Jarmilu rozmluvit. Poprejme mu tedy hodne lásky a úspechu u srdce této famózní hokejistky 70. let.
Zasedání tedy bylo velmi zdarilé a my se jiz tešíme na další, které se bude konat opet na Arbesáku.
  


... za KPCP  Karel Hujer