17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 26.listopadu 1998
Zápis: Karel Hujer    Fotky: Hausik    Popis fotek: -   
    
Přítomni byli:
BLooDIK, K. Hjer, JKL, Bublays, Aleš, Dragon, Danny, Rudlays, Smyčoun aka Renderman, Cossack, Hausík, Shaolin, Juldik, Jirka G. a od 22.02 take Nikeman. Obsluhovala sl. Monika.

Akce se opět velmi vydařila. Zpestřením celého večera bylo velice časté fotografování přítomných. Zejména fotografování s obsluhující favoritkou sl. Monikou bylo pěkným zpestřením a pro všechny zůčastněné i milou kulturní vložkou, že. K prvnímu řevu došlo při fotografování Dr. Agona neboť doktor řval takovým způsobem, až jej fotící Smyčoun musel okřiknout slovy, cituji:"Di do prdele!". Druhý řev nastal při odchodu člena Aleše, který kvůli nepříznivé konstelaci seslí (= nemoh se protáhnout kolem Dr. Agona) byl nucen lézt pod stolem. Bohužel, tato událost není zdokumentována nicméně jistě zůstane v paměti přítomných velmi dlouho. Obsluha byla tradičně výborná a sl. Monika se na nás tak culila, až některým zjihly líce, že. O jejím pěkném vztahu k osazenstu svědčí i její slova, cituji:"Kluci, nejdřív vám udělám jedno, pak druhý". Kolega Nikeman navázal vlastním bonmotem:"Já budu hned!". Sl. Monika dokonce dvakrát chtěla políbit K. Hujera (s. Cossack byl odmítnut, ponevadž měl prsten, hehehehe :)) ovšem k polibku k velké lítosti K. Hujera, nedošlo. Snad příště. Akce se vedla v klidném a přátelském duchu, pouze Dr. Agon se s oblibou navážel do nezaměstnaných. O jeho přístupu ke společnosti svědčí ovšem i jeho slova, cituji:"Budu prdět a znásilňovat a rabovat!". Oproti tomu, kolega Bublays měl pěkné poznámky do diskuse, cituji:"Mám gynekologický prsty. Dlouhý a hubený!".
Situace se vyhrotila po oznámení o výpovědi pro sl. Moniku. Do celé akce se ovšem vložil s. Bublays a doufejme, že sl. Moniku již brzy uvidíme na prknech podniku Felicita, že. Ona nebohá osoba ale měla ještě v podniku další návštěvu. Dotyčný hujer ale byl velice jasně osloven s. Bublaysem a bylo mu jasně sděleno co má dělat.
Jak je vidno, schůze se tedy opět vydařila a neskončila pouze se zavírací hodinou pizzerie na Arbesáku. Členové Bublays, Danny, Hausik a Hujer poté odjeli na přímý přenos Romale do Perlové ulice a po pěkné kulturní vložce do podniku Fenix, kde poklidně kecali až do 03.00. Poté byla akce ukončena.
Děkujeme všem zúčastněným za účast a těšíme se na další brzké shledání.
  


... za KPCP  Karel Hujer