17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 27.května 1999
Zápis: Karel Hujer    Fotky: Hausik    Popis fotek: -   
    
Přítomni byli: Juldik, Karel, Dragon, Bloodik, Bublays, Hubina, Hausik, Kanibal, Rudlays, DJ, Nikeman, Wizard Homer, Cossack

Za velmi horkého podvečera se konalo další tradiční zasedání KPCP. Sešli jsme se opět v poměrně hojném počtu, což předsednictvo s potěšením přivítalo, méně však již nebezpečně vzrůstající zájem veřejnosti o naší organizaci.
Předstednictvo OV KPCP, jakožto i členská základna apeluje tímto na všechny své členy, aby svým neuváženým jednáním nezpůsobili na zasedáních KPCP přítomnost takových individuí, jejichž samotná přítomnost, nedejbože členství v organizaci, může způsobit závažné problémy členské základně a celé organizaci. Zasedání projednalo několik pravidelných bodů. Kolega Juldík, který byl autorem poslední soutěžní otázky, se i tímto ujal losování vítěze, které díky nepřítomnosti hrací kostky bylo provedeno velmi netradičně, nicméně jak se OV KPCP jednomyslně shodlo, naprosto korektně. Losovalo se s u některých členů velmi populárním Endiformem, přičemž jak se ukázalo, ten správný Endiform měl Hubina, jehož příslušnice personálu vylosovala z osudí, tedy plata, že. Mimochodem, kolega Hubina se stal podle dobrého zdroje známým pražským šukologem. Dej mu pámbů štěstí a vitalitu v této těžké funkci. Kolegium s velkým uspokojením přivítalo neměnnou kvalitu poživatin, jakožto i tekutin točených v pizzerii Borzalino. Osvěžení tedy bylo velmi kvalitní a není se čemu divit, že po načerpání nových sil, vitamínů a minerálů (někteří členové dokonce ke zvýšené konzumaci povzbuzovali jiné členy, což je od nich velmi hezké, že :), členská základna projevila přání jít si zasportovat do lasergamu.
Zde došlo k zajímavému souboji dosud neporaženého anglicko-brazilského teamu Hujer/Nikeman s dosud neznámými outsidery Bloodikem a Juldikem. Především díky obrovské dávce štěstí ale také chybám Karla Hujera ve středu pole, jen velmi těsně tento neznámý team vyhrál (HN:BJ-2:8,2:8,5:5,6:4,5:5 pozn.překl.), ovšem snahy tohoto teamu o doping soupeře ještě před zápasem lze jen těžko hodnotit. Nicméně bude zajímavé sledovat další společné souboje, že.
No a po kvalitním sportovním ale i kulturním zážitku bylo třeba se ještě náležitě obžerstvit, tudíž jsme navštívili nedaleký podnilk Istanbul Fried Gyros, kde celá akce úspěšně a ke vší spokojenosti byla završena.
  


... za KPCP  Karel Hujer