17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 28.ledna 1999
Zápis: Karel Hujer    Fotky: Hausik    Popis fotek: -   
    
Přítomni byli:
Cossack, K. Hujer, Hubina, Rudlays, Saturnin, BLooDIK, DJ, Juldik, Hausík, Bublays, Shaolin (od 19.30 na Arbesáku a 20.40 v Říční - ten je jak Collins, ten taky rád v jednom dni absolvoval dva koncerty :-) a Nikeman (21:45).

Sešli se tentokrát v nikterak oslnivém počtu a tudíž i celé zasedání bylo poněkud komorní. To jistě ale nijak nesnížilo kulturní a společenskou úroveň celého zasedání.

Probrány byly následující otázky:
- mousepady KPCP (objednávky přijímá kronikář, cena jest á 150,-) - mugy neboli hrnky KPCP v přípravě - zbavení Rendermana funkce fotografem KPCP a zvolení Hausíka novým fotografem KPCP (čehož později všichni litovali a mnozí mají ještě teď blesky před očima) - zavedení rubriky Merchandise na webu KPCP

Kolega Juldik byl navíc pověřen průzkumem pizzerie na Moskevský, zda-li bude splňovat technické normy KPCP pro konání PCP.
Výhercem pravidelné soutěže OV KPCP se stal tentokrát Hubina, když v prvním skrutiniu zvízězil Nikeman, který ale nepřišel v daném čase.
Schůze dále projednala další možné akce KPCP pro tento rok, z nichž zajímavě se jeví letní výlet na vodu, neboť jak správně poznamenal Hausík, "Teď je trochu zima na vodu".
Zasedání bylo ukončeno nezvykle brzy a bylo poznamenáno několika negativními momenty. Nejdříve se Hubina pokusil zapřít lososovou polévku a následně se nám servírující ženy pomstily za psychickou újmu na zdraví naúčtováním dodatečného kubrtu.
Bohužel, ani návrat do domovů neproběhl klidně a byl narušen příslušníky VB, kteří nezvykle obuli kolegu Nikemana, nicméně po historické diskusi s příslušníky na téma 'ulice Malé Strany' jsme si náladu spravili kulturní vložkou při jízdě různými lokalitami na Praze 1.
Příští PCP se koná opět v Říční a doufáme, že v hojnějším počtu.
  


... za KPCP  Karel Hujer