17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 28.prosince 1998
Zápis: Karel Hujer    Fotky: KPCP    Popis fotek: -   
    
Dne 28. prosince se netradičně v pondělí konala pravidelná čtvrteční schůze KPCP. Přes tuto organizační vyjímku byla účast velmi hojná očemž svědčí níže uvedená prezence.

Přítomni byli: Hausík, Hubina, BLooDIK, K. Hujer, JKL, Bublays, Nikeman, Dr. Agon, Wing, Wizard, Kanibal, Juldik, Shaolin, Danny a Cossack (příchod 19.41)

Jako první bod programu bylo slavností vylosování vítěze poslední soutěže o 1 pivo od OV KPCP. Karel Hujer vylosoval nejdříve jako vítěze Dannyho, kterýžto se ale k vlastní škodě nedostavil do 18.16, tudíž mu byla výhra odebrána a novým vítězem se stal Karel Hujer. Zlé jazyky tvrdí, že kostka pořád házela číslo dva, ovšem to jsou jen štvavé pomluvy a my si pizzerii rozvracet nedáme, že, my ne. Po tomto slavnostním kroku následoval neménně významný čin, a to předání diplomu Čestného Čůráka za rok 1998. Všichni víme kdo to byl, takže není třeba jmenovat vítěze ale kdyby chtěl diplom přeci jen někdo vidět, tak se zastavte u Nikemana. A do třetice další významná událost - Danny byl opětovně přijat do našich řad a je již tedy opět právoplatným členem. Proti rozhodnutí není odvolání. Dále byly projednány další důležité otázky, jako např. nedělní sportovní odpoledne, které začne od 10. 1. 99 a to v 11.00. Podrobnosti budou upřesněny. Na základě nepochopení Pizzeria Heraldu bude nutné vytvořit pro Dr. Agona jasný a výstižný help. Zatím není jisté, kdo se tohoto úkolu chopí, je dost možné, že se s tím bude muset Dr. sám nějak vyrovnat, že :) Nicméně vzhledem k tomu, jak se vyrovnává s invalidy v Londýnské, toto mu snad nebude činit takové obtíže, že i když, nechme na hlavě. Po skončení zasedání ještě někteří absolvovali další kulturní a spoečenské akce a přátelé, řekněme si to otevřeně, byl jsem jako slíva. Pondělní čtvrteční zasedání se tedy opět velmi vydařilo a my se již těšíme 14. ledna do pizzerie v Říční (o volbě rozhodl až kámen-nůžky-papír souboj mezi K. Hujerem a Dr. Agonem - přátelé, už když jsem viděl jak Dr. bouchá pěstí do stolu, bylo mi jasné, že zvolí kámen a nemýlil jsem se, hehehe), kde se jistě shledáme v hojném počtu.

Hodně zdaru do Nového roku přeji všem za OV KPCP.
  


... za KPCP  Karel Hujer