17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 29.dubna 1999
Zápis: Karel Hujer    Fotky: Hausik    Popis fotek: -   
    
Přítomni byli: K. Hujer, Julda, JKL, Bloodik, Hubina, Saturnin, Hausík, Dragon, Rudlays, DJ, Shaolin, Cossack, Bublays a Nikeman.

Ke kuriózní situaci došlo již v úvodu, kdy při pravidelném losování výherce soutěžní otázky byl nejdříve vylosován Kanibal, kterýžto se nedostavil vůbec a poté Bublays, jemuž by výhra připadla v 19.15. Vzhledem k tomu, že se dostavil někdy kolem půl, jediným účastníkem ve hře tak zůstal sám předseda. Tudíž na něj připadly všechna losovací čísla a k velkému překvapení všech padla pětka, tedy pro předsedu jedno z výherních čísel.
Diskuse se týkala velice závažných problémů; od mailingu v prostředí Lotus Notes po cartingu na Džbáně až po refreshing v prostředí Water Closet, resp. Under Pants (Die Unter Hosen). K našemu velkému překvapení bylo zjištěno, že kolega Dragon se dokonce v 17 letech zúčastnil mistrovství republiky, pravděpodobně ve sraní. Údajně to byly 4-denní závody ale bohužel neznáme konečné umístění, nicméně se domníváme, že musel stát na bedně.
K drobnému incidentu došlo, když Hubina po 3 (slovy: tři) matonkách se opil a následně převrhl hořící petrolejku na předsedu, kterému tímto lehce orestoval ruku.
Cca kolem deváté jsme se rozhodli, že diskuze již bylo dostatečně a že neuškodí si trochu zasportovat. Odebrali jsme se se proto tedy do Laser Gamu a to v sestavě K. Hujer, Bloodik, Bublays, Nikeman, Hausík a Hubina. Nejdříve se prověřila forma přítomných ve stolním fotbale, kde exceloval narychlo složený anglicko-brazilský team K. Hujer-Nikeman, jež z miniturnaje odešel se třemi vítězstvími a jednou remízou. Po skončení tohoto pěkného fotbalového večera došlo k velkému finále, kdy team KPCP nastoupil do nemilosrdné bitky v Laser Gamu proti nějakému pochybnému výběru tuřínů. Náš team se hrdinně bránil za pneumatikovou barikádou a kosil jednoho fašistu za druhým. Není tedy divu, že z výsledku měli všichni hrdinní bojovníci radost a následně jej oslavili na Národní na gyros party. Co na tom, že se někteří ještě v pozdních večerních hodinách rekreovali doma na toaletách :)
Celý večer byl tedy velmi vydařený a my se již těšíme na další akce KPCP.
  


... za KPCP  Karel Hujer