17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 16:16  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 29.července 1999
Zápis: Karel Hujer    Fotky: Hausik    Popis fotek: -   
    
Docházka: Julda, Saturnin, Bloodik, JKL, Hausík, Karel Hujer, zvl. hosté Hujersestra a Hujeršvagr, Kanibal, Renderman, Dragon, Bublays, Rudlazs, Nikeman a Shaolin.

Za horkého podvečera jsme se tradičně sešli k dalšímu zasedání KPCP. Již před zasedáním proskakovaly v kuloárech informace, že schůze bude mít vzácné mezinárodní hosty, v důsledku čehož byla i udělena mimořádná vyjímka v udělování stranických sankcí, které by logicky byly jinak uplatněny vůči K. Hujerovi a tak jsme tedy mohli ve svém kruhu přivítat našeho dopisovatele od polárního kruhu, Hujersestru v doprovodu Hujeršvagra. Oběma jmenovaným se na zasedání líbilo, zvláště pak Hujeršvagrovi, neboť pivo teklo proudem a i pizza byla dle jeho gusta, že. Všeobecné veselí vzbudil i tři-dé obraz - dar Karla Hujera pro Hujersestru, nazvaný ‚Obléhání Prahy Švédy v r. 1648‘.
Rozčarováním bylo pro některé vyhlášení výsledků soutěže o 1 pivo, neboť a to si přiznejme, dost jsme si věřili. Losování provedl mezinárodní host Hujeršvagr, kterýžto vylosoval jako výherce Juldika. Gratulujeme a posíláme psa Nováka.
Zasedání dále oznámilo finální výsledky historicky prvního referenda o přijetí nového člena, pro kandidáta M.Urbana ovšem s negativním výsledkem. Pozdravy ze vzdáleného Chorvatska zaslal na schůzi kolega Hubina, kterému někteří bodří jedinci chtěli okamžitě připomenout, že dluží dvě stovkz do stranické pokladny za balony.
Kolega Dragon opět soustavně pruděl, zejména se s potěšením navážel do kolegy Shaa, pro kterého muselo být jistě utrpením mít výhled přímo do lednice s dortama. Jářku, nic to nebylo proti závěru zasedání, kdy ve chvíli když došlo na placení, nejmenovaný člen KPCP upozornil K. Hujera, že by měl nahlásit i ten hajzlpapír, co v průběhu zasedání spotřeboval. Celá tato taškařice rozesmála i soudružku obsluhovačku, kterážto se smíchy tak popadala, že nám stěží byla schopna naúčtovat outratu. Ve finále, zjistivše nezaplacenou vodku za Hujeršvagra, jsa v dobrém rozmaru, připomenula to kronikáři, slovy: ‚Karle 40!‘. Jářku, povedená švanda.

P.S. Kolega Bublays na schůzi zaznamenal nový termín, na který ma títmto logicky TM. ‚Kraťasy s držpytlem‘.
  


... za KPCP  Karel Hujer