17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 30.prosince 1999
Zápis: Karel Hujer    Fotky: Hausik    Popis fotek: -   
    
Docházka: JKL, K. Hujer, Cossack, Rudlays, Bublays, Hubina, Bloodik, Kanibal, Dragon, Juldik, Hausík, Nikeman.
Poslední schůze roku byla všemi již dlouho před tím toužebně očekávána. Není divu, vždyť na programu bylo slavnostní vyhlašování Zlatých Hujerů pro rok 1999. Loňské vyhlašování bylo v pizzerii Felicita, toto se konalo v Borzalinu.
Sotva se u stolu usadili první účastníci zasedání, přistál na stole pozdrav od pana vedoucího. Jak se ukázalo později, lobbování ve formě šampíčka bylo jistě prozíravé. Kromě vyhlášení Hujerů zasedán schválilo termín konání Chobot Cupu 2000 na 21. leden a vylosovalo výherce pravidelné soutěže, kterým se tentokrát stal Kanibal. Výsledky celého hlasování byli mnohdy velmi překvapivé. Na úvod došlo na resty z loňského roku a tak se Cossack může konečně těšit z vítězství u Stalingradu, na což doposud neměl glejt, přidělený mu loni celým KPCP v aféře Wehrmacht vs. Depeche Mode.
Zasedání bylo nuceno udělit hnedle tři důtky, a to JKLmu, Hausíkovi a Hubinovi. Ti všichni totiž přišli na zasedání v doprovodu svých lepších já, resp. drahé polovičky je navštívili v průběhu zasedání. Ne že by si z toho něco dělali, naopak někteří ve finále ještě přišli ke stranickým funkcím (Hubina jmenován šukologem KPCP a členem OV KPCP).
Samotné vyhlášení Hujerů mnohé překvapilo, neboť některá vítězství byla pro mnohé nejen neuvěřitelná ale i nepochopitelná, že. Rozčarováním bylo např. vítězství sk. Lucie v kategorii album roku, když vůbec nic nenatočila a soutěžila pouze s kompilací svých dosavadních hitů. Naopak, některá vítězství byla naprosto zasloužená, viz. Hujerova cena míru pro zednického mistra Petra Parléře Uhla. Titul pizzerie roku byl přímo na místě předán vedoucímu Borzalina,
Zlatými členy KPCP byli vyhlášeni za 100% docházku do PCP Bloodik a K. Hujer, naopak titul Černá ovce KPCP získali za největší počet důtek Hausík a Nikeman. Právě Nikeman si z celého ceremoniálu odnesl nejvíce cen, když posléze převzal i Velkého... no víte co.., což jej ale jistě nemrzelo, neboť si okamžitě převzal i cenu za Hvězdu KPCP. Ve své děkovné řeči neopomněl zmínit podíl Silvíka a činičily na svých úspěších. Chvála bohu, že neděkoval Bohu :-).
Poslední schůze v roce tedy byla jistě velmi vydařená a nezbývá než doufat, že i příští rok bude co zase tak pěkně bilancovat.
  


... za KPCP  Karel Hujer