17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
20.10.18 10:03  Anonymous
19.10.18 17:36  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     




     
   Badminton KPCP Open 2001
Zápis: Nikeman    Fotky: Hausik    Popis fotek: -   
    
O co jde : Oficiální mistrovství KPCP v badmintonu jednotlivců a dvojic
Místo konání : Víceúčelová sportovní hala TJ Astra Zahradní Město
Datum konání : Sobota 12.května 2001
Čas konání : 12:00 - 18:00 hodin
Mapa : nebyla dodána :)
Max. účastníků : 12/dvouhra, 20/čtyřhra
Startovné : 150 Kč/dvouhra, 150 Kč/čtyřhra, 250 kč/obojí

Herní systém turnaje:Turnaj ve dvouhře i ve čtyřhře bude probíhat systémem Masters; hráči a hráčky budou rozlosováni do dvou, resp. tří základních skupin, ve kterých se utkají systémem každý s každým. Všichni postoupí ze svých míst v základních skupinách do pavouka play-off, ve kterém se bude hrát systémem K.O. Všechny zápasy se budou hrát na dva vítězné sety, včetně finále.
Pravidla badmintonu:... v celkem přehledné podobě naleznete právě zde
Závazné přihlášky:Do turnaje se můžete přihlásit zasláním e-mailu na adresu nikeman@nextra.cz. Do přihlášky prosím uveďte, zda máte zájem o dvouhru nebo čtyřhru (či o obojí) a pokud už máte jasno i v otázce svého deblového partnera, uveďte v přihlášce i jeho jméno. Volní hráči pro čtyřhru budou do párů nalosováni. Uzávěrka došlých přihlášek bude v pondělí 30.dubna 2001 ve 12:00 hodin, následné rozlosování proběhne na nejbližším pravidelném zasedání KPCP.
Občerstvení:Přímo ve sportovním areálu lze zakoupit nealko pití, případné jídlo doporučuji přinést vlastní (popř. pár metrů od sportovního areálu je samoobsluha).
 
Přihlášení hráči/dvouhra:1. Bublays
  2. Králík
  3. Nikeman
  4. Fanda
  5. PeS
  6. Cossack
  7. Saturnin
  8. Hausik
  9. Cooper
  10. BLooDiK
  11. Bosorka
  12. Jindra
 
Přihlášení hráči/čtyřhra:1. Bublays
  2. Králík
  3. Nikeman
  4. Fanda
  5. PeS
  6. Cossack
  7. Saturnin
  8. Hausik
  9. Cooper
  10. BLooDiK
  11. JulDiK
  12. Hubina
  13. Martina
  14. Monty
  15. Lucka
  16. Jindra
  17. Renderman
  18. Rendermanka
  19. Soused
  20. Sousedka
 
Výsledky turnaje - dvouhra

Skupina A
X Nickname Bosorka Saturnin Nikeman Cooper Score Points No.
1. Bosorka X 9:15 9:15 7:15 25:45 0 4.
2. Saturnin 15:9 X 18:17 15:10 48:36 3 1.
3. Nikeman 15:9 17:18 X 15:6 47:33 2 2.
4. Cooper 15:7 10:15 6:15 X 31:37 1 3.

Skupina B
X Nickname Fanda Bublays Hausik Cossack Score Points No.
1. Fanda X 15:10 15:8 15:6 45:24 3 1.
2. Bublays 10:15 X 15:4 15:4 40:23 2 2.
3. Hausik 8:15 4:15 X 15:7 27:37 1 3.
4. Cossack 6:15 4:15 7:15 X 17:45 0 4.

Skupina C
X Nickname Jindra PeS BLooDiK Králík Score Points No.
1. Jindra X 16:14 8:15 5:15 29:44 1 3.
2. PeS 14:16 X 12:15 11:15 37:46 0 4.
3. BLooDiK 15:8 15:12 X 9:15 39:35 2 2.
4. Králík 15:5 15:11 15:9 X 45:25 3 1.

Osmifinále:
Hausik - PeS 2:1 (16:14, 11:15, 15:10)
Bublays - Bosorka 2:0 (15:9, 15:8)
BLooDiK - Cossack 2:0 (15:10, 15:11)
Cooper - Jindra 1:2 (15:10, 16:18, 8:15)

Čtvrtfinále:
Saturnin {1) - Hausik 0:2 (4:15, 13:15)
Králík (3) - Bublays 0:2 (16:18, 11:15)
Nikeman (4) - BLooDiK 2:0 (15:5, 15:7)
Fanda (2) - Jindra 2:0 (15:7, 15:12)

Semifinále:
Hausik - Bublays 0:2 (6:15, 12:15)
Fanda - Nikeman 0:2 (11:15, 7:15)

Finále:
Bublays - Nikeman 1:2 (18:17, 11:15, 14:16)


Výsledky turnaje - čtyřhra

Skupina A
X Nickname 2Render 2Soused Fan,Jind Haus,Coop Bloo,Juld Score Points No.
1. 2Render X 15:0 11:15 17:18 16:18 59:51 1 4.
2. 2Soused 0:15 X 0:15 0:15 0:15 0:60 0 5.
3. Fan,Jind 15:11 15:0 X 13:15 15:13 58:39 3 2.
4. Haus,Coop 18:17 15:0 15:13 X 15:12 63:42 4 1.
5. Bloo,Juld 18:16 15:0 13:15 12:15 X 58:46 2 3.

Skupina B
X Nickname Bubl,Král Monty,Luc Nike,Coss Hub,Mart PeS,Satur Score Points No.
1. Bubl,Král X 15:5 15:9 15:4 15:7 60:25 4 1.
2. Monty,Luc 5:15 X 15:12 16:14 11:15 47:56 2 4.
3. Nike,Coss 9:15 12:15 X 15:7 15:12 51:49 2 2.
4. Hub,Mart 4:15 14:16 7:15 X 7:15 32:61 0 5.
5. PeS,Satur 7:15 15:11 12:15 15:7 X 49:48 2 3.

Čtvrtfinále:
Hausik, Cooper (1) - Monty, Lucka 2:0 (15:8, 15:6)
Fanda, Jindra (3) - PeS, Saturnin 2:0 (15:13, 15:9)
Nikeman, Cossack (4) - BLooDiK, JulDiK 2:0 (15:10, 15:9)
Bublays, Králík (2) - Renderman, Rendermanka 2:0 (15:6, 15:8)

Semifinále:
Hausik, Cooper - Fanda, Jindra 0:2 (13:15, 12:15)
Bublays, Králík - Nikeman, Cossack 2:1 (15:11, 12:15, 15:9)

Finále:
Fanda, Jindra - Bublays, Králík 2:0 (18:16, 15:10)
  


... za KPCP  Nikeman