17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.12.18 05:40  Anonymous
16.12.18 17:44  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     




     
   Badminton KPCP Open 2002
Zápis: Nikeman    Fotky: -    Popis fotek: -   
O co jde : 2. ročník mistrovství KPCP v badmintonu jednotlivců a dvojic
Místo konání : Víceúčelová sportovní hala TJ Astra Zahradní Město
Datum konání : Sobota 25.května 2002
Čas konání : 13:00 - 18:00 hodin
Mapa : snad už nebude potřeba :)
Max. účastníků : 12/dvouhra, 20/čtyřhra
Startovné : 150 Kč/dvouhra, 100 Kč/čtyřhra, 250 kč/obojí
 
Herní systém turnaje:Turnaj ve dvouhře i ve čtyřhře bude probíhat systémem Masters; hráči a hráčky budou rozlosováni do dvou, resp. tří základních skupin, ve kterých se utkají systémem každý s každým. Všichni postoupí ze svých míst v základních skupinách do pavouka play-off, ve kterém se bude hrát vyřazovacím systémem K.O. Všechny zápasy se budou hrát na dva vítězné sety, včetně finále.
Pravidla badmintonu:... v celkem přehledné a zkrácené podobě naleznete právě zde
Závazné přihlášky:Do turnaje se můžete přihlásit zasláním e-mailu na adresu nikeman@nextra.cz. Do přihlášky prosím uveďte, zda máte zájem o dvouhru nebo čtyřhru (či o obojí) a pokud už máte jasno i v otázce svého deblového partnera, uveďte v přihlášce i jeho jméno. Volní hráči pro čtyřhru budou do párů nalosováni. Uzávěrka došlých přihlášek bude v pondělí 13.května 2002 ve 12:00 hodin, následné rozlosování proběhne na nejbližším pravidelném zasedání KPCP.
Občerstvení:Přímo ve sportovním areálu lze zakoupit nealko pití, případné jídlo doporučuji přinést vlastní (popř. pár metrů od sportovního areálu je samoobsluha).
 
Přihlášení hráči/dvouhra:1. Hubina
  2. Nikeman
  3. Monty
  4. Rudlays
  5. Ivča
  6. Kanibal
  7. BLooDiK
  8. Bosorka
  9. Fanda
  10. Saturnin
 
Přihlášení hráči/čtyřhra:1. Hubina
  2. Old Hubina
  3. Nikeman
  4. Monty
  5. Lucka
  6. Rudlays
  7. Ivča
  8. Kanibal
  9. BLooDiK
  10. Saturnin
  11. Fanda
  12. Bosorka
 
Rozlosování/skupina A:1. Fanda
  2. Hubina
  3. Rudlays
  4. Bosorka
  5. Kanibal
 
Rozlosování/skupina B:1. Nikeman
  2. Ivča
  3. Monty
  4. Saturnin
  5. BLooDiK
 
Rozlosování/skupina A:1. Fanda - Cossack
  2. Nikeman - Saturnin
  3. Monty - Lucka
  4. Renderman - Rendermanka
 
Rozlosování/skupina B:1. Kanibal - BLooDiK
  2. Rudlays - Ivča
  3. Hubina - Old Hubina
 
Oficiální výsledky
Dvouhra - skupina A
x
Kanibal Fanda Rudlays Hubina Bosorka W L SC P NO
Kanibal
x
2:1 (13,-8,4) 2:0 (10,6) 2:0 (7,6) 2:0 (7,7) 4 0 8:1 4 1.
Fanda 1:2 (-13,8,-4)
x
2:0 (5,10) 2:0 (5,7) 2:0 (10,13) 3 1 7:2 3 2.
Rudlays 0:2 (-10,-6) 0:2 (-5,-10)
x
2:0 (10,12) 2:0 (10,9) 2 2 4:4 2 3.
Hubina 0:2 (-7,-6) 0:2 (-5,-7) 0:2 (-10,-12)
x
2:0 (10,7) 1 3 2:6 1 4.
Bosorka 0:2 (-7,-7) 0:2 (-10,-13) 0:2 (-10,-9) 0:2 (-10,-7)
x
0 4 0:8 0 5.

Dvouhra - skupina B
x
Nikeman Bloodik Monty Saturnin Ivča W L SC P NO
Nikeman
x
2:0 (7,6) 2:0 (6,4) 2:0 (8,6) 2:0 (5,6) 4 0 8:0 4 1.
Bloodik 0:2 (-7,-6)
x
1:2 (-10,13,-6) 2:0 (10,10) 2:0 (12,10) 2 2 5:4 2 2.
Monty 0:2 (-6,-4) 2:1 (10,-13,6)
x
1:2 (16,-8,-9) 2:0 (9,5) 2 2 5:5 2 3.
Saturnin 0:2 (-8,-6) 0:2 (-10,-10) 2:1 (-16,8,9)
x
2:0 (7,9) 2 2 4:5 2 4.
Ivča 0:2 (-5,-6) 0:2 (-12,-10) 0:2 (-9,-5) 0:2 (-7,-9)
x
0 4 0:8 0 5.

Zápas o 9.-10. místo:
Bosorka - Ivča 2:1 (-14,11,6)

Čtvrtfinále:
Kanibal (1) - Saturnin (8) 2:0 (11,8)
BLooDiK (4) - Rudlays (5) 2:0 (12,8)
Fanda (3) - Monty (6) 2:0 (8,7)
Nikeman (2) - Hubina (7) 2:0 (4,6)

Semifinále:
Kanibal (1) - BLooDiK (4) 2:0 (10,8)
Nikeman (2) - Fanda (3) 2:0 (6,13)

Finále:
Kanibal (1) - Nikeman (2) 0:3 (-7,-9,-12)

Čtyřhra - skupina A
x
Fanda,Cossack Monty,Lucka Rendermani Hubinovci W L SC P NO
Fanda,Cossack
x
2:1 (2,-12,6) 2:0 (10,11) 2:0 (9,13) 3 0 6:1 3 1.
Monty,Lucka 1:2 (-2,12,-6)
x
2:0 (10,8) 2:0 (7,3) 2 1 5:2 2 2.
Rendermani 0:2 (-10,-11) 0:2 (-10,-8)
x
2:0 (7,9) 1 2 2:4 1 3.
Hubinovci 0:2 (-9,-13) 0:2 (-7,-3) 0:2 (-7,-9)
x
0 3 0:6 0 4.

Čtyřhra - skupina B
x
Kanibal,BLooDiK Nikeman,Saturnin Rudlays,Ivča W L SC P NO
Kanibal,BLooDiK
x
2:1 (11,-11,5) 2:0 (11,7) 2 0 4:1 2 1.
Nikeman.Saturnin 1:2 (-11,11,-5)
x
2:0 (13,9) 1 1 3:2 1 2.
Rudlays,Ivča 0:2 (-11,-7) 0:2 (-13,-9)
x
0 2 0:4 0 3.

Čtvrtfinále:
Fanda, Cossack (1) free
Nikeman, Saturnin (4) - Rendermani (5) 2:0 (7,6)
Monty, Lucka (3) - Rudlays, Ivča (6) 2:0 (14,14)
Kanibal, BLooDiK (2) - Hubinovci (7) 2:1 (-14,11,6)

Semifinále:
Fanda, Cossack (1) - Nikeman, Saturnin (4) 1:2 (-7,13,-4)
Kanibal, BLooDiK (2) - Monty, Lucka (3) 2:1 (10,-11,4)

Finále:
Nikeman, Saturnin (4) - Kanibal, BLooDiK (2) 0:2 (-13,-11)

Vyúčtování (finance):
Přijmy - 2900 kč (startovné 9x 250 kč, 1x 150 kč, 5x100 kč)
Výdaje - 2750 kč (kurty 13x 120 kč, ceny (šampus) 590 kč, míčky 3x 200 kč)
Přebytek - 150 kč (bude odvedeno do kasy KPCP)
  


... za KPCP  Nikeman