|
|
|
|
|
|
|
Otázka nebyla ještě zadána. |
|
|
|
|
|
Počet odpovědí: 0
|
|
|
|
|
29.03.24 |
06:19 |
Anonymous |
29.03.24 |
00:14 |
App.start |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.12.16 |
Zápisy z akcí KPCP |
16.02.16 |
Zápisy z akcí KPCP |
15.02.16 |
Zápisy z akcí KPCP |
19.01.16 |
Soutěž KPCP |
09.04.10 |
Soutěž KPCP |
|
|
|
|
|
|
|
Badminton KPCP Open 2003/1 |
|
|
O co jde : |
4. (polo)ročník mistrovství KPCP v badmintonu jednotlivců a dvojic |
Místo konání : |
Víceúčelová sportovní hala TJ Astra Zahradní Město |
Datum konání : |
Sobota 10.května 2003 |
Čas konání : |
09:00 - 16:00 hodin |
Mapa : |
snad už nebude potřeba :) |
Max. účastníků : |
12/dvouhra, 16/čtyřhra |
Startovné : |
150 Kč/dvouhra, 100 Kč/čtyřhra, 250 kč/obojí |
|
|
|
Herní systém turnaje | : | Turnaj ve dvouhře i ve čtyřhře bude probíhat systémem Masters; hráči a hráčky budou rozlosováni do dvou, resp. tří základních skupin, ve kterých se utkají systémem každý s každým. Všichni postoupí ze svých míst v základních skupinách do pavouka play-off, ve kterém se bude hrát vyřazovacím systémem K.O. Všechny zápasy se budou hrát na dva vítězné sety, včetně finále. |
Pravidla badmintonu | : | ... v celkem přehledné a zkrácené podobě naleznete právě zde |
Závazné přihlášky | : | Do turnaje se můžete přihlásit zasláním e-mailu na adresu nikeman@nextra.cz. Do přihlášky prosím uveďte, zda máte zájem o dvouhru nebo čtyřhru (či o obojí) a pokud už máte jasno i v otázce svého deblového partnera, uveďte v přihlášce i jeho jméno. Volní hráči pro čtyřhru budou do párů nalosováni. Uzávěrka došlých přihlášek bude v pátek 18.dubna 2003 ve 18:00 hodin, následné rozlosování proběhne na nejbližším pravidelném zasedání KPCP. |
Občerstvení | : | Přímo ve sportovním areálu lze zakoupit nealko pití, případné jídlo doporučuji přinést vlastní (popř. pár metrů od sportovního areálu je samoobsluha). |
|
Přihlášení hráči/dvouhra | : | 1. Nikeman |
| | 2. PeS |
| | 3. Cossack |
| | 4. BLooDiK |
| | 5. Fanda |
| | 6. Hubina |
| | 7. Hausik |
| | 8. Renderman |
|
Přihlášení hráči/čtyřhra | : | 1. Nikeman |
| | 2. PeS |
| | 3. (ossack |
| | 4. BLooDiK |
| | 5. Fanda |
| | 6. Hubina |
| | 7. JKL |
| | 8. Alenka |
| | 9. Hausik |
| | 10. Marketa |
| | 11. Renderman |
| | 12. Rendermanka |
|
Oficiální výsledky - dvouhra |
|
Skupina A |
x |
Nikeman |
Hausik |
Cossack |
Hubina |
Win |
Lost |
Score |
Pts. |
No. |
Nikeman |
x |
2:0 (7,12) |
2:0 (4,1) |
2:0 (5,1) |
3 |
0 |
6:0 |
3 |
1. |
Hausik |
0:2 (-7,-12) |
x |
2:0 (6,7) |
2:0 (5,3) |
2 |
1 |
4:2 |
2 |
2. |
Cossack |
0:2 (-4,-1) |
0:2 (-6,-7) |
x |
2:0 (5,8) |
1 |
2 |
2:4 |
1 |
3. |
Hubina |
0:2 (-5,-1) |
0:2 (-5,-3) |
0:2 (-5,-8) |
x |
0 |
3 |
0:6 |
0 |
4. |
| |
Skupina B |
x |
BLooDiK |
PeS |
Fanda |
Renderman |
Win |
Lost |
Score |
Pts. |
No. |
BLooDiK |
x |
2:0 (13,11) |
2:1 (-16,9,12) |
1:2 (8,-11,-13) |
2 |
1 |
5:3 |
2 |
1. |
PeS |
0:2 (-13,-11) |
x |
2:1 (13,-10,11) |
2:1 (-8,13,11) |
2 |
1 |
4:4 |
2 |
2. |
Fanda |
1:2 (16,-9,-12) |
1:2 (-13,10,-11) |
x |
2:0 (14,11) |
1 |
2 |
4:4 |
1 |
3. |
Renderman |
2:1 (-8,11,13) |
1:2 (8,-13,-11) |
0:2 (-14,-11) |
x |
1 |
2 |
3:5 |
1 |
4. |
| |
Čtvrtfinále: |
Nikeman (1) - Renderman (8) 2:0 (7,5)
PeS (4) - Cossack (5) 0:2 (-13,-7)
Hausik (3) - Fanda (6) 2:1 (8,-10,12)
BLooDiK (2) - Hubina (7) 2:0 (8,13)
| |
Semifinále: |
Nikeman (1) - Cossack (5) 2:0 (7,8)
BLooDiK (2) - Hausik (3) 0:2 (-11,-8)
| |
O 3.místo: |
BLooDiK (2) - Cossack (5) 1:0 (10)
| |
Finále: |
Nikeman (1) - Hausik (3) 2:1 (-11,8,9)
| |
Oficiální výsledky - čtyřhra |
|
1.kolo |
BLooDiK, Hausik - JKL, Alenka 2:0 (5,8)
Nikeman, Cossack - Fanda, Hubina 2:0 (16,8)
PeS, Markéta - Renderman, Rendermanka 2:0 w.o.
| |
2.kolo |
BLooDiK, Hausik - Renderman, Rendermanka 2:0 w.o.
Nikeman, Cossack - JKL, Alenka 2:0 (5,7)
Fanda, Hubina - PeS, Markéta 2:0 (12,13)
| |
3.kolo |
Nikeman, Cossack - BLooDiK, Hausik 2:1 (16,-11,12)
Fanda, Hubina - Renderman, Rendermanka 2:0 w.o.
PeS, Markéta - JKL, Alenka 2:0 (1,15)
| |
4.kolo |
BLooDiK, Hausik - PeS, Markéta 2:0 (10,5)
Nikeman, Cossack - Renderman, Rendermanka 2:0 w.o.
Fanda, Hubina - JKL, Alenka 2:0 (8,5)
| |
5.kolo |
BLooDiK, Hausik - Fanda, Hubina 2:0 (14,3)
Nikeman, Cossack - PeS, Markéta 2:0 (11,8)
JKL, Alenka - Renderman, Rendermanka 2:0 w.o.
| |
Konečná tabulka čtyřhry: |
No. |
Name |
Win |
Lost |
Score |
Pts. |
1. |
Nikeman, Cossack |
5 |
0 |
10:1 |
5 |
2. |
BLooDiK, Hausik |
4 |
1 |
9:2 |
4 |
3. |
Fanda, Hubina |
3 |
2 |
6:4 |
3 |
4. |
PeS, Markéta |
2 |
3 |
4:6 |
2 |
5. |
JKL, Alenka |
1 |
4 |
2:8 |
1 |
6. |
Renderman, Rendermanka |
0 |
5 |
0:10 |
0 |
| |
Semifinále: |
Nikeman, Cossack (1) - PeS, Markéta (4) 2:0 (7,11)
BLooDiK, Hausik (2) - Fanda, Hubina (3) 2:0 (10,8)
| |
O 3.místo: |
Fanda, Hubina (3) - PeS, Markéta (4) 2:0 (16,11)
| |
Finále: |
Nikeman, Cossack (1) - BLooDiK, Hausik (2) 1:2 (13,-11,-11)
| |
Vyúčtování turnaje: |
Příjmy: 2.200 kč (startovné 7x 250 kč, 1x 150 kč, 3x 100 kč)
Výdaje: 2.460 kč (kurty 17x 120 kč, košíky 3x 140 kč)
Přebytek: -260 kč (bude vyrovnáno z kasy KPCP)
| |
Síň slávy vítězů KPCP Badminton Open: |
2001 Nikeman, Fanda & Nikeman-bratr
2002/1 Nikeman, Kanibal & BLooDiK
2002/2 Saša, Nikeman & Cossack
2003/1 Nikeman, BLooDiK & Hausik |
| |
... za KPCP Nikeman
|
|
|