17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.12.18 05:40  Anonymous
16.12.18 17:44  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     




     
   Badminton KPCP Open 2004/2
    
O co jde : 7. (polo)ročník mistrovství KPCP v badmintonu jednotlivců a dvojic
Místo konání : (Asi) sportovní hala TJ Astra Zahradní Město
Datum konání : sobota 16.října 2004
Čas konání : 09:00 - 16:00 hodin
Mapa : snad už nebude potřeba :)
Max. účastníků : 10/dvouhra, 12/čtyřhra
Startovné : 150 Kč/dvouhra, 100 Kč/čtyřhra, 250 kč/obojí
 
Herní systém turnaje:Turnaj ve dvouhře i ve čtyřhře bude probíhat systémem Masters; hráči budou ve dvouhře rozlosováni do dvou základních skupin, ve kterých se utkají systémem každý s každým. Ze základních skupin dvouhry postoupí do pavouka čtyři hráči z pěti, v deblu čtyři páry z šesti. Play-off se bude hrát vyřazovacím systémem K.O., na jednu porážku. Všechny zápasy základních skupin se budou hrát na jeden vítězný set, zápasy vyřazovacího pavouka se budou hrát na dva vítězné sety, včetně finále.
Pravidla badmintonu:... v celkem přehledné a zkrácené podobě naleznete právě zde
Závazné přihlášky:Do turnaje se můžete přihlásit zasláním e-mailu na adresu nikeman@nextra.cz. Do přihlášky prosím uveďte, zda máte zájem o dvouhru nebo čtyřhru (či o obojí) a pokud už máte jasno i v otázce svého deblového partnera, uveďte v přihlášce i jeho jméno. Volní hráči pro čtyřhru budou do párů nalosováni. Uzávěrka došlých přihlášek bude dle uvážení pořadatele.
Občerstvení:Přímo ve sportovním areálu lze zakoupit nealko pití.
 
Přihlášení hráči/dvouhra:1. JKL
  2. Pavel
  3. BLooDiK
  4. Dan
  5. Kanibal
  6. Nikeman
  7. Bublays
  8. Fanda
  9. Cossack
  10. Renderman
 
Přihlášení hráči/čtyřhra:1. JKL
  2. Alenka
  3. Pavel
  4. Hanka
  5. BLooDiK
  6. Dan
  7. Kanibal
  8. Nikeman
  9. Bublays
  10. Fanda
  11. Cossack
  12. Renderman

Rozlosování - dvouhra
 
Skupina A
BLooDiK
Dan
Pavel
Fanda
Nikeman
 
Skupina B
Renderman
Cossack
JKL
Bublays
Kanibal

Složení dvojic pro čtyřhru
 
JKL - Alenka
Pavel - Hanka
Bublays - Renderman
Cossack - Kanibal
BLooDiK - Dan
Fanda - Nikeman

Systém pavouka pro dvouhru
 
A1 (1) - B4 (8)
B2 (4) - A3 (5)
A2 (3) - B3 (6)
B1 (2) - A4 (7)

Systém pavouka pro čtyřhru
 
C1 (1) - C4 (4)
C2 (2) - C3 (3)
 
Oficiální výsledky - dvouhra
 
Skupina A
x
Nikeman Dan Fanda BLooDiK Pavel Win Lost Score Pts. No.
Nikeman
x
16:14
15:5
15:11
15:3
4
0
61:29
4
1.
Dan
14:16
x
15:9
15:11
15:1
3
1
59:37
3
2.
Fanda
5:15
9:15
x
15:13
15:9
2
2
44:52
2
3.
BLooDiK
11:15
11:15
13:15
x
15:11
1
3
50:56
1
4.
Pavel
3:15
1:15
9:15
11:15
x
0
4
24:60
0
5.
 
Skupina B
x
Kanibal Bublays Renderman Cossack JKL Win Lost Score Pts. No.
Kanibal
x
15:8
15:10
15:9
15:11
4
0
60:38
4
1.
Dan
8:15
x
15:7
15:9
15:3
3
1
53:34
3
2.
Renderman
10:15
7:15
x
15:8
15:5
2
2
47:43
2
3.
Cossack
9:15
9:15
8:15
x
15:9
1
3
41:54
1
4.
JKL
11:15
3:15
5:15
9:15
x
0
4
28:60
0
5.
 
Zápas o 9.místo:
Pavel (9) - JKL (10) 2:0 (5,16)
 
Čtvrtfinále:
Nikeman (1) - Cossack (8) 2:0 (16,5)
Bublays (4) - Fanda (5) 2:0 (13,13)
Dan (3) - Renderman (6) 2:0 (9,5)
Kanibal (2) - BLooDiK (7) 2:0 (11,11)
 
Semifinále:
Nikeman (1) - Bublays (4) 2:0 (11,7)
Kanibal (2) - Dan (3) 2:1 (-13,11,12)
 
Finále:
Nikeman (1) - Kanibal (2) 2:1 (-14,16,13)
 
Oficiální výsledky - čtyřhra
 
1.kolo
JKL, Alenka - Pavel, Hanka 9:15
Bublays, Renderman - Cossack, Kanibal 7:15
BLooDiK, Dan - Fanda, Nikeman 8:15
 
2.kolo
JKL, Alenka - Bublays, Renderman 7:15
Pavel, Hanka - BLooDiK, Dan 5:15
Cossack, Kanibal - Fanda, Nikeman 11:15
 
3.kolo
JKL, Alenka - Cossack, Kanibal 11:15
Pavel, Hanka - Fanda, Nikeman 5:15
Bublays, Renderman - BLooDiK, Dan 15:13
 
4.kolo
Pavel, Hanka - Cossack, Kanibal 7:15
JKL, Alenka - BLooDiK, Dan 8:15
Bublays, Renderman - Fanda, Nikeman 13:15
 
5.kolo
JKL, Alenka - Fanda, Nikeman 10:15
Pavel, Hanka - Bublays, Renderman 10:15
BLooDiK, Dan - Cossack, Kanibal 4:15
 
Konečná tabulka čtyřhry:
No. Name Win Lost Score Pts.
1. Fanda - Nikeman 5 0 75:47 5
2. Cossack - Kanibal 4 1 71:44 4
3. Bublays - Renderman 3 2 65:60 3
4. BLooDiK - Dan 2 3 55:58 2
5. Pavel - Hanka 1 4 42:69 1
6. JKL - Alenka 0 5 45:75 0
 
Zápas o 5.místo:
Pavel, Hanka (5) - JKL, Alenka (6) nehráno
 
Semifinále:
Fanda, Nikeman (1) - BLooDiK, Dan (4) 1:2 (7,-9,-14)
Cossack, Kanibal (2) - Bublays, Renderman (3) 0:2 (-10,-11)
 
Finále:
Bublays, Renderman (3) - BLooDiK, Dan (4) 0:2 (-14,-8)
 
Vyúčtování turnaje:
Příjmy: 2700 kč (10x 250 kč startovné double, 2x 100 kč startovné čtyřhra)
Výdaje: 2570 kč (12x 150 kč pronájem kurtů, 2x 280 kč košíky, 3x70 kč šampus)
Přebytek: 130 kč
 
Síň slávy vítězů KPCP Badminton Openu:
2001 Nikeman, Fanda & Nikeman-bratr
2002/1 Nikeman, BLooDiK & Kanibal
2002/2 Saša, Cossack & Nikeman
2003/1 Nikeman, BLooDiK & Hausik
2003/2 Nikeman, Dan & Fanda
2004/1 Nikeman, Bublays & Kanibal
2004/2 Nikeman, BLooDiK & Dan
  


... za KPCP  Nikeman