17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Výlet po hradech českých I.
Zápis: Karel Hujer    Fotky: -    Popis fotek: -   
Prezence: Bloodik, Nikeman, Karel, Kanibal, Cossack.
Velikonoční pondělí se rozhodlo užší členstvo KPCP strávit aktivně turistikou a poznáváním krás naší vlasti. V deset dopoledne jsme si začali mohutně smsovat a telefonovat, abychom okamžitě ve dvě odpoledne se odlepili z města ven. Již první zastávka u McDonalda z důvodu čekání na Cossacka byla milým zpestřením. Pravda, vypadali jsme sice jak idioti (Les Cryšots), nicméně to nám nijak nekazilo náladu, i když chuť ano a to ve chvíli, kdy Karel našel v cheeseburgru zmrzlinu s čokoládou.
Počasí se od předchozích dnů poněkud změnilo a tak jsme na Žebrák dorazili zjistíce, že je pěkný kosa. To nás ještě šokoval dědek, co nezákonně z nás vytáhl dvacku za parkování, haaaajzl. Načež pak jsme museli zdolat pěknej krpál na hrad, což stálo mnoho sil, Karla i plombu. Odměnou bylo shlédnutí rusákama zpatvořenýho hradu. ovšem nás daleko víc zaujal spící medvěd a ve finále příchozí cizokrajná koza, které nejdříve všechny snad jen kromě na vor lezoucího Nikemana zahnala, nicméně poté se někteří odvážili jí i pohladit. O průběhu odblešení zprávy nemáme.
Druhý z hradů byl také velmi pěkný a opět tam bylo mnoho k shlédnutí. Po takovýchto náročných výstupech jsme uvítali místní osvěžovnu u hřiště, kde se děli věci. Místní footballers zde váleli nohec, báby přihlíželi od piva a rallye simulátorů no a my se vesele osvěžovali, patřičně hlasitě komentujíc cvrkot kolem, zejména pak skvělá koncová zakončení na síti místního smečaře Brůny. Místní chátra též nebyla ušetřena kritiky.
Posledním hradem, který na nás čekal, byl duchama proslavený Krakovec. Cesta k němu byla poněkud spletitější, leč nudná rozhodně ne. Zvláště odbočka do polí byla zábavná. Hrad samotný překvapil jednak tím, že byl uzavřen, což v 7 večer ve státní svátek je věc nevídaná a dále svým netypickým balkonem, z čehož se později vyklubala kaple. Nebyli jsme zde jediní turisté. Jakási žena se dokonce vyptávala Karla, jak se dostane do hradu, domnívajíc se, že je kastelán. Karlova reakce byla výmluvná:"Huuuheeeeheeaaa... hlavně mě!"
Po tak náročném dni nám velmi vyhládlo a tak jsme odjeli do Rakovníka, kde na místním nočním životem žijícím náměstí jsme nalezli osvěžovnu. Vstup do podniku byl famózní.. volání typu "Huuuuuuuuuhuuuhuu" nebo "My jsme z Prahyyyyyy" dávali tušit, že nebudeme považováni za místní. Personál z nás odvázaný nebyl, nicméně do jídla nám snad nenaflusali, či jiné tělesné sekrety nevyloučili.
Takto nárořný den znavil některé až ke spánku po cestě zpět do Prahy, nicméně večer zdaleka nekončil. U předsedy totiž došlo na další kolo populární hry Scotland Yard. Nejprve po fatální chybě byl již v 5. tahu chycen předseda, aby poté mohl být někde kolem 20.tahu odchycen Nikeman, schovávaje se za keříčkem v Hyde parku. To se stalo někdy kolem jedné ráno, takže už někteří detektivové nebyli zcela při smyslech.
Den to byl tedy pěkný a již se těšíme na další povedené taškařice.
  


... za KPCP  Karel Hujer