17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Expedice Invex'99
Zápis: Karel Hujer    Fotky: -    Popis fotek: -   
Presence: Vůz 1 - Bublays, Bloodik, Kanibal Vůz 2 - Nikeman, Karel Hujer, Cossack
Na místě konání: Julda Hosté, se kterými jsme se na Invexu potkali: Ajby, Cooper

Za mrazivého říjnového rána jsme se vydali vstříc dalšímu dobrodružství - návštěvě Invexu. Sraz na průhonickém parkovišti u pumpy překvapivě vyšel a v 9.30 jsme mohli vyrazit směr Brno. Cesta byla pěkná, chlapci se za jízdy bavili signalizováním neslušných gest navzájem a tak nám to pěkně ubíhalo, že. V Humpolci jsme sjeli z dálnice, abychom tak mohli lépe z okresních silnic sledovat ráz krajiny. U pumpy v Humploci došlo na první kulturní vložku, o kterou se postaral kolega Nikeman, když pro přítomné jedince uspořádal stripteasové představení, žel bohu nebylo zaznamenáno obrazem.
Naše další kroky směřovaly do Přibyslavi, kde jsme tak nějak hodlali uctít památku Jana Žižky, což bylo učiněno návštěvou prodejny potravin a zakoupením chutných pokrmů. Zde jsme byli překvapeni seznamem dlužníků, a co víc, zjištěním, že místní dlužníky rovnou trestají smrtí, což dokládal seznam. Pracovnice provozovny se na nás dívaly, jako kdyby snad bylo na tom něco k nepochopení. Btw, zdejší ženy mají neobyčejně skvělý odhad v odhadu váhy uzenin, což některé až uchvátilo, že. Mimochodem, v Přibyslavi sotva jsme vlezli do toho krámu, ztratil se nám kolega Nikeman, který došel až někam na hrad.
Po občerstvení jsme chtěli pokračovat v další cestě, ovšem to by jsme nesměli narzit na cukárnu, která nás zbrzdila téměř o hodinu. Koblížky, rohlíčky, … je zajímavé, že členové KPCP žerou i laskonky, že. Přestože jsme byli v lehkém časovém skluzu, nijak jsme nepospíchali a po cestě vykonali ještě další komerční přestávky. Zábavná byla již zastávka na močišti, kde jsme museli kolemjedoucím divákům připadat jistě humorní; stojíce tak v brambořišti a v těsném rozestupu vykonávajíce potřebu. Poté jsme již konečně dorazili do Velké Bíteše, kde jsme se dle dohodnutého programu opět řádně nafutrovali. Problém nastal při odjezdu, neboť vozidlo 2 bylo zablokováno dodávkou s pivama. Přesto jsme ale posléze odcestovali a za nezměrného jásotu osazenstva ale i diváků na trati přijeli po druhé hodině odpolední na výstaviště.
Je třeba řííííííííct, že žádné vedro nebylo, nicméně jsa hrdi na svoji organizaci, pochodovali jsme po výstavišti až na některé vyjímky v našich úborech. Zde jsme se také k naší velké radosti setkali s posádkou vozu č.3 a mohl začít vlastní program. Fifa2000 jistě slibuje mnohé horké chvíle u televizních obrazovek, škoda jen, že to tam prezentovala místní s prominutím zasraná mládež. Hlavní program naší návštěvy se sestával v hodnocení hostesek na jednotlivých stáncích. Viděli jsme soudružky velice pěkné, nicméně převažovaly spíše, ehm…. No prostě jepice, že. Dle mínění většiny naší delegace se nejhezčí hosteskou stala Karlovo kolegyně z Velké Hnědé.
Jelikož jsme jak již bylo dříbe řečeno celé dopoledne s promintuím prožrali, někteří měli logicky následně problémy. Zvláště při zpáteční cestě přišla na Karla těžká hodina a zaplaťpámbů, že jsme zastavili hnedle u pumpy, páč jednak jsme mohli vařit a vzhledem k dlouhé koloně, do které jsme se vzápětí dostali, by mohlo mít vážné důsledky jak pro vůz tak pro Karla.
Oba dva vozy nakonec i s drobnými komplikacemi dorazily ve večerních hodinách zpět do Prahy. Celkovou akci nelze hodnotit jinak než pozitivně a těšíme se již na další podobné taškařice.
  


... za KPCP  Karel Hujer