17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.01.22 09:17  Anonymous
23.01.22 06:28  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Grand Prix 99/1
Zápis: Karel Hujer    Fotky: Hausik    Popis fotek: -   
    
Projev kronikaře OV KPCP Karla Hujera na zahájení Grand Prix KPCP 99.
Vážení přátelé motoristického sportu.
Dovolte mi, abych Vás jménem předsednictva Organizačního výboru Klubu přátel čtvrteční pizzerie, přivítal na dnešní významné sportovní a společenské události, Grand Prix KPCP 99.
Není to první sportovní podnik, který naše organizace pořádá, že. Jistě se mnou budete souhlasit, když prohlásím, že všechny dosavadní významné aportovní akce KPCP se setkaly s velkým úspěchem, ať už u samotných aktérů nebo u veřejnosti. Docházelo k nim k ojedinělým sportovním výkonům, které nezůstanou zapomenuty. Vzpoměňme hrdinný výkon proti fotbalovému výběru Brazílie, pro některé napínavé zápolení v bowlingu (pravda, někteří zápolili místo s koulí s půlitry, že) anebo nádherné okamžiky letošního Chobot Cupu.
Více či méně, všechny tyto akce se nesly v Coubertenovském duchu „není důležité zúčastnit se ale zvítězit“, že. Snažili jsme se dbát ve všech případech na čestné zásady olympismu, ctít smysl pro férplej, což nám bylo tak nějak vždycky velmi blízké, že.
Věřím tedy, že i toto vrcholné sportovní klání, která nás dnes večer čeká, se ponese v duchu barona de Coubertena a všichni zúčastnění budou závodit čestně a nebudou se snažit svým jednáním znehodnotit výkony ostatních. Velká odpovědnost leží i na rozhodčích. Věřím, že i ti budou ctít smysl pro férplej a nenechají se ovlivnit případnými emocemi, ať již ze startovního pole nebo z řad diváků.
A na závěr, jak říkáme my motoristé „nemusí pršet, stačí když kape“, že.

Zápis z Grand Prix KPCP 99
V úterý 17. se ve večerních hodinách konala v areálu na Džbáně další významná akce KPCP, Grand Prix KPCP 99.
O akci byl již předem velmi velký zájem, o čemž svědčil značný počet registrovaných jezdců ale i lobbing v zákulisí před samotnou akcí. Někteří jedinci tak úspěšně vytrejdovali kvalitní startovní pozici, jiní zase cenné kalorické hodnoty, že. Akce se setkala i s velkým zájmem veřejnosti, což nás těší obzvlášť, že.
Samotné závody byly velmi kvalitní. O některých jezdcích bylo předem známo, že budou aspirovat na medailové umístění. Závodníci Rudlays a Rendermann tyto předpokaldy potvrdili a s velkým přehledem si uhájili čelní postavení. Po poměrně kvalitní sezóně, zahrnující titul vicemistra jedné nejmenované reklamní společnosti, kdy titul získal neznámý borec z Holandska, naprosto nečekaně propadl JKL. Velmi kvalitní výkony odvedli jezdci Hausík, Juldik, Bloodik, Bublays, Cossack (který startoval s výrazným handicapem), Kanibal a další. Někteří jedinci však ne zcela pochopili apel kronikáře KPCP vyslovený v úvodním projevu a nectili duch férplej. Zvláště jezdec Ajby byl pro své chování na trati mnohými závodníky kritizován. U některých jezdců se nedalo očekávat, že by promluvili do umístění na lepších místech, nicméně zanechali rozhodně velmi sympatický dojem. Zvláště jezdci Shaolin a Karel Hujer, který se postaral i o nejdramatičtější moment celého závodu, kdy se svým strojem dokázal vzlétnout a přistát částečně na hromadě pneumatik a částečně i na spolujezdci Cooperovi. Tento dramatický okamžik sklidil i naprosté nadšení diváků a nejedna světová televizní stanice jej zařadila do večerních zpráv.
V průběhu celého podniku bylo i mimo dráhu mnoho pěkných momentů a závodníci si mohli při plechovce piva vyměnit dojmy a poznatky s ostatními.
Po skončení závodu se valná většina zúčastněných odebrala do pizzerie na Arbesáku, kde jsme velmi kulturně a dyzgrétně celou tu povedenou taškařici zakončili.
Děkujeme pořadatelům za vynikající organizaci a těšíme se na další akce KPCP.
  


... za KPCP  Karel Hujer