17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Výstava Prague Internet World 99
Zápis: Bublays+BLooDiK    Fotky: B+B    Popis fotek: -   
    
Tento rok poprvé, se náš Klub přátel čtvteční pizzerie aktivně zůčastnil jedné z největších pražských výstav, a to Prague Internet Worldu '99.
Za ne právě malý peníz (hajzlové vydřidušský), jsme si pronajali stánek v levém křídle Průmyslového paláce a z tohoto místa jsme celé tři dny neúnavně šířili slávu KPCP a Pizzeria Heraldu do celého světa.
Bohužel, naše jediná hosteska, Karel Hujer, i přes svůdně obtaženou minisukni a hluboký výstřih, nedokázala přilákat nijak oslnivé množství návštěvníků. I přes tento handicap, navštívilo náš stánek značné množství lidí. Také aby ne. Náš stánek nabízel veliké množství lákadel. Největší atrakcí byla samozřejmě permanentně běžící velkoplošná projekce záznamu z letošního Chobot Cupu '99, kterou sledoval vždy obrovský chumel diváku. Jak jsme si všimli, někteří přišli i třikrát. Dále jsme nabízeli naše jedinečné propagační předměty, o které byl takový zájem, že jsme museli během výstavy vyslat rychlého posla, aby nechal ve městě přidělat dalších 6 podložek a 3 hrnky.
Celou tuto akci dokumentoval nový kameraman ČT Bublays, bohužel pro únavu materiálu a kameramana se podařilo vyvolat pouze 6 fotografií, ze kterých pouze jedna nebyla kompromitující a tuto si tedy můžete prohlédnout níže.
Není třeba dodávat, že po celou akci jsme se udržovali v patřičné náladě a bohužel ani netušíme, jak jsme se dostali domu, natož kdo rozebral a odvezl naší expozici.
Celkově akci hodnotíme velmi vysoko a věříme, že se na výstavě PIW sejdeme zase za rok.
  


... za KPCP  Bublays+BLooDiK