17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 04:56  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Koncert Sisters of Mercy
Zápis: Nikeman    Fotky: -    Popis fotek: -   
O co jde : koncert skupin The Sister of Mercy a Paradise Lost
Místo konání : Ski Club Brumlovka, Vyskočilova 2, Praha 4
Datum konání : pátek 9.března 2001
Čas konání : 20:00 - 23:00 hodin
Vstupné : 590 Kč
 
The Sister of Mercy Biography 1980 - 1999:
http://www.gothix.freeserve.co.uk/gothix/sounds/sisters/sistersbio.html

Paradise Lost Officialy Homepage:
http://www.paradiselost.co.uk

Účastníci koncertu:
Nikeman
Dr.Agon
Karel Hujer
Ivuš

Vstupenky na koncert:
Je možné závazně objednat na e-mailové adrese nikeman@nextra.cz

Zápis z akce:
Jak již bylo dlouho avízováno, konal se 9. března 2001 pod záštitou ministra kultury KPCP podruhé v ČR koncert legendárních The Sisters of Mercy. Tento koncert se svojí účastí stal i akcí KPCP, když jej poctil svojí návštěvou sám ministr kultury Karel Hujer, ministr sportu Nikeman, prudič DrAgon a na poslední chvíli i Ivuš.

Vystoupení předkapely Paradise Lost nebylo sice nic, z čeho bychom se všichni poblili, nicméně průser to taky nebyl. Ano, bylo v tom hodně kytar, hodně elektroniky, tu a tam i nějaký zajímavý nápad a to bylo asi tak vše. (Nikemanova vložka: Paradise Lost byli výborní, zahráli své největší hity, včetně pilotního singlu Mouth ze svého nového alba Believe In Nothing; bohužel hráli pouhých 40 minut a to bylo dost málo).

Za zvuků úvodní First And Last And Always Andrew 'Von' Eldritch představil nové dva kytaristy (doufejme, že vydrží do nového alba) a kupodivu mu zřejmě i bylo zaplaceno, poněvadž nevylezl zbouranej jako posledně. Nezbytná dvoulitrovka vodky a rybízovýho džusu v poměru 1:1 ovšem samozřejmě nechyběla. Sisters představili hodně skladeb z chystaného alba, nicméně se dostalo i na spoustu věcí z geniálního alba Floodland. Publikum se dočkalo poměrně málo hitovek, nicméně dostalo se aspoň na Mother Russia a Temple Of Love. Ve dvou sériích přídavků došlo i na dvě záležitosti z alba Vision Thing a to Something Fast a Vision Thing. Koncert to byl veskrze vydařený a bylo milé vidět opět Vana ve formě. Za zmínku ještě stojí zajímavá sázka mezi Nikemanem a Karlem, kteří se spolu vsadili o paňáka ve Friday's, že Sisters zahrají, resp. nezahrají Under of Gun. Nezahráli a tak se z lehce nabitého přídělu alkoholu radoval Karel.

Po skončení koncertu byla tak akorát chuť na již avizovaného paňáčka a tak jsme se vydali do Friday's na Staromáku, kde se právě konala Absolut Beach party. Dragon jel rovnou v dvojitejch dávkách a evidentně mu chutnalo, ovšem to se dá říci vlastně o všech, že. S přibývajícími koktejly rostla i bujará nálada a když se z amplionu ozvaly tóny nesmrtelné sračky YMCA, došlo i na pohyby, které při trochu více fantazie mohly připomínat i tanec. Tu tančil Karel s Ivuš, tu Karel s Dragonem, tu Karel s Nikemanem.

Vzhledem k tomu, že nám notně vyhládlo, asi v půl jedný jsme odjeli směr KFC Václavák, kde jsme se a to je třeba si objektivně přiznat, přežrali jako prasata. Dlužno dodat, že nám to ovšem nečinilo větších problémů Někdy ke druhé hodině ranní jsme se tak konečně dohrabali domů. Příchod některých zpět domů byl podle očitých svědků toužebně očekáván, zvukový záznam se ovšem bohužel nedochoval. Zejména v DrAgonově případě mohlo jít o velice zajímavý záznam, neboť dle neoficiálních informací, které prosákly na veřejnost, musel DrAgon své manželce Arance ihned po příchodu cca. hodinku a půl vysvětlovat, že Friday's není bordel, ale bar a ve finále mu nezbylo, než všechno zbaběle svést na Nikemana a Karla.

Večer to byl tedy v celku vydařený a doufejme, že pro velký úspěch se dočkáme pokračování. Tímto pokračováním by mohl být zářijový koncert Depeche Mode, na kterém se, doufám, sejdeme v hojnějším počtu.
  


... za KPCP  Nikeman